preloader

Początki firmy KOMEKS

Przedsiębiorstwo Komeks na rynku branżowym działa nieprzerwanie od 30 lat. Gałęziami przemysłu, którymi się zajmujemy to m.in. branża budowlana, metalowa, górnicza, hutnicza, oraz energetyczna. Głównym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa Komeks są kominy przemysłowe. Zakład specjalizuje się w kominach żelbetowych, ceramicznych, a także stalowych.

Długoletnie doświadczenie w branży to nasz największy atut

Oferowane usługi obejmują takie działania jak: budowa, projekt, ekspertyza, ocena stanu technicznego, prace wysokościowe, montaż, demontaż, modernizacja oraz antykorozja kominów przemysłowych. Zarówno kominy ceramiczne, żelbetowe jak i stalowe przed jakimikolwiek pracami są poddawane szczegółowym ekspertyzom i analizom technicznym.

radlin realizacja komina opaski komeks

Firma KOMEKS

Odbiorcami naszych usług są przedstawiciele firm z branży energetycznej, przemysłowej, górniczej, hutniczej, metalowej ale również spożywczej jak i budownictwa.

Przedmiotem działania firmy są wszelkie prace w  zakresie kominów przemysłowych począwszy od sporządzania opracowań dotyczących oceny stanu technicznego oraz ekspertyz budowlanych poprzez projektowanie aż po wykonanie generalnych remontów oraz modernizację kominów. Mamy nadzieje, że również prowadzone przez nas prace wyburzeniowe oraz inne roboty o charakterze remontowo-wykonawczym będą rozwiązaniem na miarę Państwa oczekiwań.

Do realizacji podjętych zadań, niezależnie od ich wielkości i stopnia trudności, podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Naszą propozycję kierujemy do szerokiego grona odbiorców, którzy cenią rzetelne i terminowe wykonywanie prac.

Wyniesione podczas długich lat pracy doświadczenie, pozwala na rozwiązanie wszelkiego rodzaju zagadnień w sposób profesjonalny.

W dziedzinie wykonania ekspertyz i badań specjalistycznych oraz projektowania budowli współpracujemy na stałe z pracownikami Wyższych Uczelni Technicznych oraz rzeczoznawcami Polskiego Związku Inżynierów Techników Budownictwa.

Specyfika wykonania prac wysokościowych sprawia, że każda z nich jest niepowtarzalna i inna od poprzedniej. Mając na uwadze powyższe dbamy o wyszkolenie naszych pracowników.

Pracownicy firmy KOMEKS posiadają długoletnie doświadczenie w pracach wysokościowych, niezbędne uprawnienia oraz szkolenia do wykonywania prac przy zastosowaniu technik alpinistycznych.

X